Przenośniki taśmowe

Nasza oferta

Nasze przenośniki taśmowe to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Transportery taśmowe są z powodzeniem wykorzystywane o różnych gałęzi przemysłu lekkiego i ciężkiego. Najpowszechniej stosuje się je w przy produkcji różnej maści artykułów spożywczych, gdyż specjalna konstrukcja przenośnika umożliwia jednoczesne poprowadzenie kilku procesów niezbędnych do zakonserwowania i obróbki termicznej produktów.

PrzenosnikProponujemy:

  • przenośniki taśmowe PCV/PU i gumowe – taśmy mogą transportować ładunki lekkie, średniej wagi (PCV/PU) jak i ciężkie (gumowe), sypkie, jednostkowe bądź zapakowane, w różnych kierunkach (wznoszące/opadające, poziome, skrętne czy spiralne), do zamontowania opcjonalnie są zbieraki i obrzeża boczne;
  • przenośniki modułowe – system oparty na taśmach modularnych, które można również ze sobą łączyć, udostępniane różne powierzchnie taśm – gładkie, perforowane, żeberkowane, rolkowe lub antypoślizgowe. Znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, napędzane elektrobębnami, motoreduktorami lub kołami pasowymi/łańcuchowymi;
  • przenośniki taśmowe siatkowe – sprawdzają się w głównie przemyśle cukierniczym mięsnym, piekarniczym, garmażeryjnym, gdzie jednocześnie wykonuje się dodatkowe prace związane z obróbką żywności, takie jak gotowanie mrożenie, pasteryzacja czy blanszowanie. Zajmują niewiele miejsca a do wyboru, w zależności od kierunku transportu oferujemy przenośniki poziome, wznoszące lub opadające, spiralne czy łamane typu Z.
  • przenośniki na profilach aluminiowych – używane przede wszystkim do transportu ciężkich ładunków, jednostkowych lub zapakowanych. Wyróżniają się trwałością i solidnym szkieletem a przy tym są stosunkowo lekkie i łatwe do przemieszczania.

Dodaj komentarz